Hakkımızda

Tesisimiz, temelden itibaren huzurevi olarak planlanmış ve bu maksada hizmet edecek şekilde inşa edilmiştir. Evka-2 Çiftehavuzlar'da doğa içinde bulunmakta olup gürültüden uzak, temiz havasıyla huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Kuruluş aşamasında "Bakımın alanlarında uzman insanlara ihtiyacı var" anlayışından yola çıkarak kendinizi evinizde hissetmeniz için gerekli olan herşeyi düşünerek, standartların üzerinde kaliteli hizmet vermeyi amaçlamış bulunmaktayız.

Modern teknolojinin kullanıldığı tesisimizde, bütün yataklarımız tam ortopedik, elektrikli mekanizmaya sahip ve bazalıdır.

2016 Yılında hizmete açmış olduğumuz Sosyal Hizmetler Uzmanı Yöneticiler ile yönetilen tesisimizde, alanında uzman doktor, hemşire, psikolog, sertifikalı hasta bakıcılar ve diğer yardımcı personelimiz ile; Alzheimer, Pleji, Demans, Paralizi, Parkinson, Epilepsi, NS hastalarına ve yaşlılara hizmet vermekteyiz.

TC Aile ve Sosyal Politikalar denetimde kurulan kurumumuza kaliteli ve huzurlu yaşam sürdürmek isteyen bakıma muhtaç yaşlılarımızı samimi bir aile ortamına davet ediyoruz.


Misyonumuz

Toplumda var olan "Yaşlı Bakım ve Huzurevi" anlayışını olumlu yönde değiştirmek. Kaliteli yaşam hakkının korunması ile birlikte yaşlı ve bakıma muhtaç insanlara huzurlu bir aile ortamı sunmak.


Vizyonumuz

Kaliteli ve Sosyal yaşamın devamlılığını sağlamak amacıyla, huzurlu bir aile ortamı yaratmak ve bu amaçla ilerleyerek standartların üzerinde hizmet veren bir anlayışla örnek ve aranılan bir kurum olmak.

Akıllı yazılım çözümleri ile hazırlanmıştır.