+90 553 884 00 41
+90 232 370 00 41

Hayata açılan sıcacık, güvenli ve çağdaş bir pencere

Nil Özel Yaşlı Bakım ve Huzurevi kendi alanında uzman doktor, hemşire, psikolog, fizyoterapist, sertifikalı hasta bakıcılar ve diğer yardımcı personelimiz ile; Alzheimer, Demans, Pleji, Paralizi, Parkinson, Epilepsi, NS hastalarına ve bunun yanında yaşlı bakım hizmeti vermektedir. Tesis temelden itibaren huzurevi olarak planlanmış ve bu maksada hizmet edilecek şekilde inşa edilmiştir. Evka-2 Çiftehavuzlar'da doğa içerisinde bulunan merkez temiz havasıyla huzurlu bir yaşam ortamı sunmaktadır.

Aramıza katılacak yeni misafirlerimize Covid-19 testi kurumumuzca yapılmaktadır

Doktor gözetiminde

İlaçların belirlenen saatlerde verilmesi, tansiyon-şeker ölçümleri ve takibi, huzurevinde yaşam sırasındaki oluşan hastalıkların tedavisi, bireysel hijyen ve banyo takibi ile özel bakım hastalarının pansumanı, sonda takılması ve takibi, laboratuar hizmetleri (huzurevimizde yakın tarihte oluşturulan laboratuarda belli başlı tetkikler elemanlarımızca yapılmaktadır), 24 saat anlaşmalı ambulans hizmeti verilmektedir. Tedavisi huzurevimiz imkanları ile gerçekleştirilemeyen hastalıklar konusunda yaşlı yakınları bilgilendirilmekte ve hastaneye sevk konusunda işbirliği geliştirilmektedir. Sağlık Hizmetleri part-time olarak çalışan hekimlerimiz sorumluluğunda 24 saat esas alınarak çalışan sağlık elemanları tarafından yürütülmektedir. Tüm bu hizmetler verilirken yaşlıya psikolojik destek hizmeti de sunulmaktadır. Biz hangi yaş diliminde olursa olsun insan yaşamında “AN”ların çok değerli olduğunun bilincindeyiz.Bu bilinçle “ONLAR”ın DÜNYA sı ve YÜREĞİNİ sizinle birlikte anlamak ve kucaklamak istemekteyiz.

Profesyonel Bakım

Profosyonel kadromuz varken endişelenmenize gerek yok. Misyonumuz doğrultusunda bütün çalışmalarımız kıymetli yaşlılarımızın ve onları düşünen ailelerinin mutluluğu için hizmet veriyoruz...

 

Konforlu Bir Yaşam

Güler yüzlü personelimiz ile ve sunduğumuz konfor ile size evinizin eksikliğini hissettirmiyoruz. İhtiyacınız olan tüm bakım hizmetleri için aile sıcaklığında yanınızdayız!

7/24 Güvenlik

Özel güvenlik görevlileri günün her saati binayı korur ve güvenliğinizi sağlar.